Andi publikon fotografi të re, veprimi i Jasmines nuk pritej

Lajme nga Bota


Andi publikon fotografi të re, veprimi i Jasmines nuk pritej

Andi dhe Jasmina janë konkurrentet më të përfolur në emisionin Përputhën.

Ata janë të preferuarit e publikut që të dalin çifte nga emisioni, shkruan infokosova.


Ndonëse të dy kanë shpreh pëlqime për njëri tjetrin, ata edhe nuk kanë vendosur të kenë diçka më shumë.

Në çdo fotografi që publikon Andi, është Jasmina ajo e cila me dhe pa dashja komenton.

Por, sonte ndodhi e kundërta, pasi që nuk ka komentuar ende.

Të gjithë fansat janë të ‘merakosur’ se çfarë po ndodhë mes tyre, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /infokosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *