ANDI DHE MELISA KONFIRMOJNË LIDHJEN E TYRE

Lajme nga Bota


Melisa Lleshi ka publikuar këngën e saj më të re “Leje”.

Kjo këngë e shoqëruar me videoklip arriti të komentohet dhe të marrë gjithë vëmendjen, shkak kjo prezenca e Andit.

Melisa dhe Andi janë përfolur për një romancë të mundshme mes tyre, por asnjëri nuk e ka pranuar duke u shprehur se jemi vetëm miq.

Por skenat duke u puthur në këtë videoklip e konfirmojnë lidhjen mes dyshes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *