Amar qenka rritur kaq shumë, mami Olta poston foton më të bukur pranë tij

Lajme nga Bota


Në gusht të vitit që shkoi aktorja e njohur Olta Gixhari dhe partneri i saj u bënë prindër të një djali.


Ata e quajtën vogëlushin Amar dhe aktoren e kemi parë shpesh herë të postojë foto dhe video në rrjetet sociale ku tregon momentet më të bukura me të birin.

Këtë herë ajo ka treguar një foto me kurriz të vogëlushit që është rritur dhe duket kaq mirë në duar e mamit, ndërsa shohin nga dritarja e avionit.

“Duke i treguar arrat”, shkruan Olta krahas fotos me vogëlushin që duket kaq i këndshëm.

Edhe pse postimet me të birin nuk mungojnë, aktorja ende nuk e ka zbuluar portretin e tij, ndërsa është treguar akoma edhe më e rezervuar sa i takon partnerit, me të cilin nuk poston kurrë foto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *