Almeda ndan momentet e bukura me djalin në borë

Lajme nga Bota


Almeda dhe familja e saj po shijojnë borën mjaft shumë.

Tolgahan Sayisman dhe bukuroshja shqiptare Alemda Abazi janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara të showbizit shqiptar dhe turk.

Çifti janë mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe jo rallë herë postojnë fotografi familjare.

Së fundmi ishte Almeda ajo që solli pamje të këndshme në borë, me familjen e saj, teksa duken mjaftë të lumtur në motin e ftohtë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *