ALMEDA ABAZI ZBULON EMRIN E VAJZËS QË DO E SJELL NË JETË

Lajme nga Bota


Modelja së shpejti do bëhet nënë për herë të dytë.

Dhe, Almeda po ndanë imazhe të shumta në rrjete sociale derisa po i shijon ditët e fundit të shtatzënisë, shkruan lajmi.net.
Sapo ka publikuar një fotografi në Instagram bashkë me nënën dhe motrën e saj e cila zbuloi edhe emrin e vajzës.

Modelja dhe Tolga kanë vendosur ta quajnë Alina.
“Alina me gjyshen & tezen”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit ajo.

Ndryshe, Almeda dhe bashkëshorti i saj i festuan ditëlindjen e dytë ditën e djeshme, djalit të tyre Efehan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *