Almeda Abazi merr urimin më të bukur nga bashkëshorti për ditëlindje

Lajme nga Bota


Aktorja dhe modelja e famshme shqiptare, Almeda Abazi e gjeti dashurinë e jetës në Turqi.


Bukuroshja ka rrëmbyer zemrën e aktorit të famshëm turk, Tolgahan Saiysman, i cili ishte dhe vazhdon të jetë i pëlqyer shumë nga vajzat.
Sot ajo festoon ditëlindjen dhe sigurisht nuk ka munguar urimi nga bashkëshorti i saj.

“Mirë që ke lindur, mirë që je bërë dashuria ime, mirë që je bërë gruaja ime, mirë që je bërë nëna e djalit dhe vajzës sime. Të dua shumë.” ka shkruar Tolgahan në urimin për gruan e tij.

Çifti janë prindër të një djali dhe shumë shpejt priten të bëhen prindër për herë të dytë të një vajze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *