Alketa Vejsiu shfaqet si asnjëherë më parë me të atin, i dedikon fjalë zemre

Lajme nga Bota


Alketa ka publikuar disa video duke shëtitur me biçikletë. Moderatorja na ka treguar shpesh se adhuron të shëtisë në natyrë e një pjesë të mirë të kohës e shpenzon ashtu. Sot ama në xhiron me biçikletë që e bën aq shpesh kishte shoqërues të atin.


Videon teksa ai i jep biçikletës krah saj, Alketa e ndau me të gjithë dhe ja ku kemi një pamje të rrallë të moderatores me babain e saj.

Alketa është nga ta personazhe publikë që profilet në media sociale ja dedikon 90% të kohës punës së saj, ndërsa për familjen nuk poston thuajse asgjë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *