Alketa Vejsiu ka lekët e dynjasë/ Daja i saj fle rrugëve, si nuk e ndihmon..

Lajme nga Bota

E kemi parë shpeshherë në programe televizive teksa ndihmon njerëz në nevojë. Një akt që duhet duartrokitur, por prezantuesja e famshme Alketa Vejsiu ka një të afërm të sajin që prej kohësh endet rrugëve të Korçës, pa shtëpi mbi kokë dhe pa njeri pranë.


Rastin në fjalë e sjell Ilir Vrenozi, i cili përmes një postimi në Facebook, ku poston edhe foton e dajës së Alketës, i kërkon kësaj të fundit ta ndihmojë.Postimi i plotë:Alketa Vejsiu, e bera kete foto per te te kujtuar qe ke nje njeri te gjakut tend ne Korçe qe po vu an…te lutem me dore ne zemer


Une e kam patur dhe e kam mik prej vitesh, zoterine ne foto, dakort qe ai des htoi ne jete, edhe eshte fillikat tani dhe i br aktisur, foton e bera nga larg per te mos me pare ai, edhe per te mos u dukur kush eshte, por ti e di shume mire ke burre ne moshe te thyer krejt te brak tisur , ke ne Korce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *