Albërije Hadërgjonaj prezanton nënën, kaq shumë i ka ngjarë

Lajme nga Bota


Albërije Hadërgjonaj prezanton nënën, kaq shumë i ka ngjarë. Albërije Hadërgjonaj qenka ‘kryekëput” si nëna e saj.

Albërije Hadërgjonaj është këngëtarja e njohur kosovare e cila prej vitesh jeton në Shqipëri.


Pas ndarjes nga bashkëshortin të cilin e zuri në tradhëti, jeta për të s’ka qenë edhe e lehtë, por falë fëmijëve i kaloi të gjitha.

Siç dihet ajo ka dy vajza Agnesen dhe Angjelinen, të njohura për publikun shqiptar.

Albërija është treguar e sinqertë në intervistat e saj duke e pranuar se ka kryer operacione plastike.

Por sidoqoftë bukurinë natyrale e ka trashëguar nga nëna e saj, hape pamjen më poshtë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *