Albani dhe Miriami sjellin imazhin më të ëmbël familjar për festa

Lajme nga Bota


Albani dhe Miriami sjellin imazhin më të ëmbël familjar për festa.

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një çift tejet i dashur për publikun shqiptar.

Ata përveç karrierës së tyre muzikore janë shumë të përfolur edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Çifti nuk hezitojnë të jenë aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, ata kanë publikuar një foto familjare në prag të festave të fundvitit./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *