Aktorja turke që shqiptarët e duan shumë jep një leksion për të gjithë meshkujt se si duhet të kujdesen për gratë e tyre

Lajme nga Bota


Aktorja shumë e njohur turke, Neslihan Atagyl po jeton kohë të vështira.


Aktorja u tërhoq nga seriali “Seferin kizi”, pasi vuante nga një sëmundje shumë e rrezikshme që mund t’i merrte dhe jetën nëse nuk kujdeset siç duhet për veten.

Në këtë periudhë duket se mbështetja e saj më e madhe është bashkëshorti i saj Kadir Douglu. Aktorja ka publikuar një foto në Instastoyn e saj një foto ku tregon Kadirin teksa i lidh atletet.

Kjo është një foto shumë frymëzuese dhe një leksion për të gjithë meshkujt se si duhet ti trajtojnë dhe të kujdesen për gratë e tyre.

Kadir dhe Neslihan janë njohur vite më parë në serialin Mes dy dashurish, aty ku nisi dhe dashuria e tyre e madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *