Aktori shqiptar: Pak buzëqeshje se na tranun zgjedhjet

Lajme nga Bota


Naser Rafuna me shaka ka bërë thirrje ta votojnë.


“Pak buzëqeshje se na tranunë zgjedhjet. Votomëni ( ma i miri prej të kqinjëve..e disa të tjerë tash?!”, ka shkruar në imazhin që ka publikuar në Instagram.

Aktori i njohur shqiptar shpesh argëton ndjekësit e tij me postime duke komentuar situatat dhe ngjarjet në vendin tonë.
Si në postimet e tjera edhe në këtë nuk i munguan komentet e shumta nga ndjekësit e tij.

Ndryshe, Naser Rafuna është njëri nga aktorët më të pëlqyer në vendin tonë së fundi njihet me rolin e tij “Xheki” në serialin “Çka ka shpija” i cili është një nga më të shikuarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *