Aktori i pashëm turk në lidhje me modelen shqiptare

Lajme nga Bota


Aktori i pashëm turk në lidhje me modelen shqiptare. Kohëve të fundit është shtuar numri i meshkujve turk që fillojnë lidhjen me një femër shqiptare.


Një nga më të përfolurit tek ne është lidhja e këngëtares Genta Ismajli me biznesmenin turk, Usta.

Ndërsa tashmë duket se edhe një çift i ri është krijuar, pasi prej javësh portalet turke shkruajnë për një lidhje të mundshme mes aktorit të famshëm turk, Burak Deniz dhe modeles me origjinë shqiptare, Didem Soydan.

Ishte vet Burak ai që ka postuar foto krahët e modelës duke konfirmuar romancën e re, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *