Ajla dhe Meri, dy engjujt e parë të 2021!

Lajme nga Bota

Ajla dhe Meri, dy engjujt e parë të 2021


Ajla dhe Meri Janë fëmijët e parë në Tiranë që erdhën në jetë të shëndetshme 1 min pas mesnate në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” dhe “Koço Gliozheni” në Tiranë.

Lajmin e ka bërë me dije ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

Ajo i cilëson të sapolindurat oguri më i mirë për vitin 2021.

Leave a Reply

Your email address will not be published.