Aida sjell foton e ëmbël krah bashkëshortit

Lajme nga Bota


Aida Doçi nuk poston shpesh fotografi me bashkëshortin.

Mirëpo ajo vendosi të postoj një foto me të ku shihen duke shijuar kafenë në kohën me diell, shkruan InfoKosova.

Aida si nuse e re është veshur në rroba të nuseve për bajram ku tregoi se ka raporte të mira edhe me fëmijët e burrit të saj.

Ata po shijojnë ditët më të lumtura të tyre dhe gjithmonë duken të lumtur krahë njëri tjetrit./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *