Aida Shtino ndryshon pamjen: Do habiteni se sa e bukur është bërë, vështirë se do e njihni

Lajme nga Bota

Gazetarja dhe moderatorja e njohur e emisionit ‘Njerëz të humbur’, Aida Shtino pas një largimi të gjatë të saj nga ekrani televiziv është rikthyer sërish me një program të ri.


E mbani mend? Rikthehet Aida Shtino, ja ç’ka ndodhur me të

Mirëpo moderatorja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj të re. Sëfundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet shumë ndryshe nga Aida që ishim mësuar ta shikonin më parë.

“Gjithmonë vëruani veshin shenjave. Vetem kur jeni te kujdeshem ndaj tyre , kuptoni dhe jeni te pergatitur per cdo gje qe ju ndodh ne jete…”, shkruan Shtino krahas fotos ku ka marrë shumë komplimente për pamjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *