Aida publikon pamje nga prapaskena, ja kush ishin dëshmtiarë në zyrtarizimin e martesës

Lajme nga Bota


Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit.


Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri.

Ajo u përfol shumë edhe për lidhjen e saj me menaxherin, Naser Qelin.

E sot, këngëtarja njoftoi se tashmë janë zyrtarisht të martuar, duke publikuar kështu disa pamje nga ceremonia e tyre.

Aida se fundmi ka publikuar edhe një foto nga ceremonia e zyrtarizimit të martesës, ndërsa na ka njoftuar me dy dëshmitarët që kanë qenë prezent kur Aida dhe Naseri i thanë ‘PO’ njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *