Aida Doçi ndan momentin romantik pranë bashkëshortit

Lajme nga Bota

Naser Gashi dhe Aida Doçi kanë qenë tejet të komentuar pas lajmit se janë martuar.

Kjo për arsye se ishte e papritur pasi që tashmë bashkëshorti i saj ka qenë menaxher i këngëtares, madje ai dikur e ka quajtur edhe motër.

Megjithatë, çifti siç shihet kanë lënë pas të gjitha thashethemet dhe po e shijojnë jetën e tyre bashkëshortore.

Pas sa kohe, Aida Doçi ka publikuar një fotografi në përqafim të bashkëshortit të saj duke shkruar se ai e kompleton atë.

“Ti më plotëson mua”, kanë qenë fjalët e Aida Doçit në postimin e saj.

Ndryshe, Aida dhe Naseri kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në fillim të këtij viti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *