Aida Doçi me motrën veshin fustanet më të bukura

Lajme nga Bota


Aida Doci dhe motra e saj Argjenda duket se kanë filluar sezonen e dasmave.

Ato kanë postuar një video në insta story derisa duken të rregulluara deri në detajin e fundit, shkruan InfoKosova.

Ato shihem me fustanet të bukura që gjithmonë din të befasojnë.

”O do ta kallim edhe pikë” shkruajtën ato në video./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *