Aida Doçi fejohet, ky është mashkulli që ia mori zemrën

Lajme nga Bota

Aida Doçi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Studioi shkollen fillore ne Gjergj Fishta, shkollen e mesme ne Sh.M.E Gjin Gazulli ne Prishtine.

Fejohet këngëtarja Aida Doçi. Aida Doçi është fejuar! Dyshimet nisën pas fotografive të Doçit me unazë në gisht për të cilat më pas u interesua Prive al. Burimret tona e kanë konfirmuar këtë zhvillim. Aida larg syrit të publikut është fejuar sipas të gjitha traditave shqiptare.Këtë zhvillim ka preferuar ta mbajë tërësisht larg syve të publikut. Urime! Hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Prive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *