Aida Doçi burrin e trashë e vetë dobësohet

Lajme nga Bota


Shumë këngëtare të njohura i kanë hyrë fitnesit, për ta rregulluar e formësuar trupin dhe po ia dalin sukseshëm.

Edhe Aida Doçi ka nisur me fitnes dhe po krijon forma ideale trupore, këngëtarja shihet duke ushtruar.

Aida Doçi është dukur përherë në formë të mirë fizike, por sipas saj paska ende nevoj për përmirësime.

Ndryshe, teksa Aida po dobësohet, i shoqi i saj Naseri pas marteses ka shtuar në peshë./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *