Aida bëhet nusja më e bukur për Bajram, tregon nëse ka agjeruar

Lajme nga Bota

Nuk ka shumë muaj që këngëtarja e njohur, Aida Doçi kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.


Ajo ka treguar se si këtë vit po e pret festën e Bajramit larg familjes së saj.

Mes tjerash ajo ka treguar se edhe ka agjëruar.

“Po e kam agjeru Ramazanin edhe shumë lehtë ka shku, diqysh e kam agjëru si burrat”, ka thënë ajo për ATV.

Por, si dhe çka ka dashur të thotë ajo me këtë “llojë agjërimi”,ndoshta mund ta kuptoni ju…

Leave a Reply

Your email address will not be published.