Afronës po i mungon Blero, kështu e shpreh mallin për të

Lajme nga Bota


Afrona përmallohet për Bleron.

Afrona Dika është njëra ndër perzonazhet më të përfolura, kjo për shkak lidhjes që ajo tashmë ka me këngëtarin e njohur Blero.

Çdo postim i saj në Instagram kthehet në kryefjalën e mediave rozë duke u komentuar kështu mjaft shumë, shkruan Kosovarja”

Ndërkaq Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.


Siç dihet Afrona jeton në Zvicër dhe çifti herë pas here janë në distancë.

Së fundmi Afrona ka postuar një video ku ajo që ka rënë në sy është mbishkrimi i saj në video.

“I miss you” ka shkruar Afrona dhe normalisht fjalë bëhet për Bleron.

Si duket ata momentalisht janë në distancë dhe kanë mallë për njëri tjetrin, hape pamjen e plotë këtu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *