Afrona Dika nuk harron ta urojë Tarën për ditëlindje

Lajme nga Bota

Tara Muharremi sot feston ditëlindjen.


Vajza e Bleros nga martesa e parë me Teuta Krasniqin mbush 11 vjet.

Përveç urimeve të nënës e babait, asaj i erdhi urimi edhe nga njerka e saj Afrona me të cilën ndajnë raporte shumë të mira.

“Urime ditëlindjen Tara” Ti dëshiroj gjitha të mirat e dashur vajzë.

Të dua shume dhe vazhdo të shkëlqesh si gjithmonë”, shkruan me dashuri Afrona./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *