Afrona Dika ‘dëshpëron’ me pamje pa pikë grimi

Lajme nga Bota


Afrona Dika ‘dëshpëron’ me pamje pa pikë grimi

Afrona Dika ka postuar shpesh herë fotografi pa grim.

Mirëpo në videon e fundit që postoi duket mjaftndryshe, shkruan InfoKosova.

Ajo nuk duket në mënyrën më të bukur si jemi mësuar ta shohim.

Gjithsesi ajo pëlqehet mjaft shumë nga publiku, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *