Afërdita e kalon ditën me vajzën në mal, ja si janë veshur

Lajme nga Bota


Afërdita e kalon ditën me vajzën në mal, ja si janë veshur. Aferdita e kalon vikendin me vajzën.


Afërdita e kalon ditën me vajzën në mal, ja si janë veshur

Afërdita Demaku është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Duke qenë një këngëtare e dalluar, ajo në çdo situatë mbetet aktive në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Sot, në këtë ditë vikendi ajo shihet që është relaksuar bashkë me vajzën e saj në në vend malor.

Pa dyshim, nënë e bijë shihet që janë përkujdesur edhe në paraqitjen fizike, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.