Afërdita Dreshaj zbulon emrin e djalit dhe foton e parë të tij

Lajme nga Bota


Vetëm dy ditë më parë, modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj, Jakub Kindl, janë bërë prindër për herë të parë. Vogëlushi që sapo ka ardhur në jetë është pagëzuar me emrin Sky Blue Kindl.


Në profilin e saj në Instagram, mes shumë urimeve e përgëzimeve nga fansat, Afërdita ka postuar edhe foton e parë të vogëlushit.

I ke ndryshuar përgjithmonë jetët tona, zemrat tona po shpërthejnë nga dashuria”, – shkruan Afërdita pas kësaj fotoje, e cila e shpreh dukshëm emocionin e prindërve të rinj.
Në llogarinë e saj, Afërdita e ka ndarë foton e vogëlushit edhe me miqtë virtualë, nga të cilët vazhdon të marrë me dhjetëra urime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *