Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti po shkrihen pas djalit

Lajme nga Bota

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti saj Jkubi janë gëzuar me ardhjen në jetë të djalit të tyre, të cilin vendosën ta quajnë Sky Blue.

Dyshen simpatike e ka lumturuar pa masë të bërit prind për herë të parë,
Dita-ditës ata po ndajnë imazhe të këndshme me djalin, ngjashëm vepruan edhe sot tek sa shihen ‘të shkrirë’ pas tij.

Eh, po nuk kanë faj, fëmijët janë mrekulli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *