Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të parë

Lajme nga Bota

Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të parë

Modelja Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, hokeisti çek Jakub Kindl, janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e embël e dha vet këngëtarja shqiptare, Dreshaj duke shpërndarë një fotografi në rrjetin social “Instagram” pranë familjes së saj tanimë.

“Ne nuk mund ta përshkruajmë këtë dashuri”, ka shkruar ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *