AFËRDITA DEMAKU NUK I KA MË 42 VJEÇ, POR 22…

Lajme nga Bota

Afërdita Demaku veç po rinohet.

Thuajse çdo ditë asaj vitet po vijnë duke iu zbritur e jo duke iu ngritur.


Kjo vërehet në imazhet që poston por edhe në pamjen e saj reale, e sidomos tani pasi ka humbur goxha kilogramë.

Ajo po kujdeset shumë për pamjen fizike, saqë për ditë po duket më e re.

E duke parë edhe në foton e fundit që ka sjellë, lirshëm mund të themi se Afërdita nuk duket si 42, por si 22.

Kujdesi i shtuar ndaj vetes është formula të cilën po e përdor Afërdita të duket e tillë.

Ndryshe, ajo është nënë e dy fëmijëve, një vajze dhe një djali të cilët po ashtu janë inkuadruar në botën e muzikës.

“Bac Përhajr Dasma” është bashkëpunimi mes treshes i cili theu rekord të dëgjueshmërisë në vitin 2019./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *