Afërdita Demaku edhe vishet edhe pozon si vajzë e re

Lajme nga Bota

Këngëtarja Afërdita Demaku kohët e fundit po merrë mjaft vëmendje.


Ajo ka ndryshuar shumë sa i përket pamjes së jashtme.

Derisa para një viti ishte pak e shëndoshë ajo tanimë është dobësuar e bërë si çikë e re.

Edhe në foton e radhës ajo jo vetëm që ka pozuar si të ishte vajzë e re por edhe është veshur ashtu.

Ndryshe, këngëtarja është e martuar dhe nënë e dy fëmijëe të cilatë po ashtu janë bërë këngëtarë./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *