ADROLA DUSHI TREGON SE SI IA KA SHPJEGUAR TË BIRIT DIVORCIN NGA ISH PARTNERI

Lajme nga Bota


Adrola Dushi ka dhënë një intervistë ku foli gjerë e gjatë për jetën e saj private.


Prej shumë kohësh, modelja i ka dhënë fund martesës së saj me ish bashkëshortin, Adis Patushi, ajo është nënë e një djali, dhe ndarjen me babain e tij ia ka shpjeguar në mënyrën më të thjeshtë të mundshme.

“Përgjigja ime është kjo që kur unë e kam marrë atë vendim ti ke qenë shumë i vogël, vendimi nuk është marrë pa u menduar mirë.

Tani jemi të dyja palët shumë të lumtur me jetët tona edhe Troi është shumë i lumtur ai e ka kuptuar këtë gjë”, ishte përgjigjja e Adrolës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *