Adrola Dushi në zi, modelja humb njeriun e shtrenjtë të familjes

Lajme nga Bota

Adrola Dushi në zi, modelja humb njeriun e shtrenjtë të familjes
Modelja e njohur Adrola Dushi ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram një lajm të hidhur.

Gjyshja e saj ka ndërruar jetë dhe modelja ka reaguar përmes një statusi të dhimbshëm ku tregon se i është copëtuar zemra

“E di që kam qenë çdo natë pjesë e lutjeve të tua, por sot më theve zemrën. Pusho në paqe! Do të shihemi sërish gjyshe”, shkruan Adrola në një status të postuar në instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *