Adrian Gaxha ka mbetur pa grua

Lajme nga Bota


Dikur, Adrian Gaxha konsiderohej të ishte një nga meshkujt më atraktiv dhe të pëlqyer të skenës sonë muzikore.


Paraqitjet e tij të para skenike, ishin mjaftë të veçanta, ndërkohë që këngëtari posedonte një stil ekstravagrant dhe më ndryshe.

Me kalimin e viteve, edhe Adrian Gaxha ka nisur të bëhet “prerje e njejtë” me shumicën e kolegëve të tij.

Adriani, është larguar pak edhe nga muzima, ndërkohë që nuk ka ndonjë lajm nëse është në lidhje apo jo.

Ndryshe, këngëtari është 37 vjeç dhe kurrë më parë nuk ka qenë i fejuar apo martuar, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *