ADONISI I BËN DHURAT TEUTËS PËR DITËLINDJE VETURËN SUPER LUKSOZE

Lajme nga Bota


Aktorja sot feston ditëlindjen e 39-të dhe natyrisht se mori dhuratë nga bashkëshorti i saj.

Adonisi, qenka përkujdesur që sot t’i bëjë ditën më të lumtur të jetës.
Ndërkohë, Teuta Krasniqi, ka publikuar pamje në storien e saj në Instagram e cila ka treguar befasinë e Adonisit për të.

Ai ka zgjedhur t’i blejë një makinë të re bashkëshortes e cila është gëzuar tejet shumë dhe e ka ndarë gëzimin edhe me fansat e saj.
Makina është e markës ‘Renault Koleos’ dhe Lajmi.net mëson se makina ka një çmim në vlerë prej 44 mijë euro

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *