Adelina Thaçi: Ishalla babi na ka bërë hallall

Lajme nga Bota


Adelina Thaçi: Ishalla babi na ka bërë hallall

Duke qenë personazh publik dhe mjaft e pëlqyer, Adelina Thaçi në këto ditë të humbjes së madhe për të dhe familjen, u vendos në qendër të vëmendjes.


Vajza e Cimes, e ka përjetuar mjaftë vështirë dhe në mënyrë dramatike humbjen e babait.

Adelina, ka folur per mediat ne lidhje me vdekjen e të atit, duke treguar momentet e fundit të tij dhe dhimbjen e madhe që po përjeton ajo dhe familja, shkruan”Kosovarja”.

Adelina, në intervisten e vetme dhënë mediave, është lutur që babai tu ketë bërë hallall.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *