Adelina Thaçi habit ndjekësit me postimin e fundit, shfaqet në këtë gjendje

Lajme nga Bota


Adelina Thaçi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo ka qenë për një kohë shumë të gjatë pjesë e skenës muzikore, shkruan ORAinfo.

Ndonëse u largua nga skena ajo nuk rri larg publikut ngaqë është shumë aktive në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pa pikë grimi dhe po duket shumë simpatike./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *