Adelina Tahiri paska edhe një vajzë dhe në sot e kuptuam

Lajme nga Bota


Këngëtarja bukuroshe Adelina Tahiri ka dy muaj që po i shijon pushimet në bregdetin e Greqisë.

Nga plazhet e bukura të Greqisë, Adelina publikoj fotografi të ndryshme të zjarrta, shkruan InfoKosova.


Ndonëse u kritikua nga fansat se djali i saj Joni nuk u pa shpesh herë në pushime me prindërit, ata po i shoqëron motra e Adelines, Diana.

Në një bashkëbisedim më fansat e saj, Adelina u pyet se “kush ishte Diana?”

“Diana është motra jeme, ose shkurt cika jeme, pika ime e dobët”, ishte përgjigjja e Adelines të cilën e ripostoj Diana duke shkruar ”Mami 2”, hape pamjen më poshtë. /InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *