Adelina Tahiri nuk ka asnjë shoqe, kjo është arsyeja

Lajme nga Bota


Adelina Tahiri thotë se nuk ka asnjë shoqe, tregon arsyen.

Këngëtarja, Adelina Tahiri ka folur për lidhjen e fortë më nënën e saj dhe se si e kanë bullizuar gjatë fëmijërisë.


Ajo në një intervistë tregoi se merr komplimente të shumta për të ëmën, të cilat i vënë në dukje faktin se duket shumë e re, teksa fliste për mëmësinë, ajo tregoi se nuk ka shoqe, sepse bulliizohej nga ato.

“Unë me mamin tim dukemi si shoqe duke qenë se ajo është bërë nënë shumë e re në moshë. Mami ka një trup të mirë dhe uroj të kem fatin të dukem si ajo në moshën e saj. Unë nuk kam shoqe të afërta, sepse më kanë zhgënjyer. Që e vogël kur isha 12-13 vjeçe, mami më ka thënë që të njëjtin problem ka edhe ajo”, tha Tahiri në “Live from Tirana”,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *