Adelina Tahiri ia mbyll gojën burrit

Lajme nga Bota


Adelina Tahiri është e martuar dhe siç thotë shumë e lumtur pranë bashkëshortit dhe të birit, Jonit.

Këngëtarja ka thënë së fundi se i shoqi meriton më shumë se një fëmijë, andaj me sa duket në planet e tyre është edhe një bebe.

Adelina, duket të ketë dominancë në lidhje, e këtë e tregon edhe ky gjest, ku ajo shihet duke ia mbyll gojen bashkëshortit të saj, shkruan “Kosovarja”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *