Adelina publikon foton me të bukur me burrin dhe djalin

Lajme nga Bota


Adelina shfaqet e lumtur pranë familjes në fotografinë e publikuar

Adelina Tahiri ka publikuar disa imazhin e ëmbël në rrjete sociale.


Këngëtarja Adelina Tahiri njihet për stilin e veçantë në secilën paraqitje të saj publike, shkruan lajmi.net.

Ajo njihet gjithashtu për jetën tejet luksoze që bën së bashku me bashkëshortin e saj maqedonas.

Adelina së fundmi publikoi disa imazhe ku shihet plot stil e veshur me ngjyrë neoni, duke u shfaqur e lumtur pranë familjes së saj.

Ajo tregoi se këtë të diel po e kalon me familje, teksa edhe u panë në rroba sportive, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *