Adelina me surprizën më të bukur për ditëlindjen e motrës

Lajme nga Bota

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.


Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot, ajo ka postuar disa imazhe ku tregon se motra e saj feston ditëlindjen. E Adelina është përkujdesur që t’ia bëjë edhe më të bukur ditëlindjen motrës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *