Adelina Ismaili ju hyp skijave, Vali bën këtë veprim

Lajme nga Bota

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Këngëtarja se fund po i kalon pushimet me burrin dhe djalin në një qendër turistike.

Ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke bërë patinazh, ndërsa burri i saj, Vali Krasniqi e xhiron gjatë gjithë kohës. /ORAinfo/
Për me tepër shikoni videon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *