Adelina Ismaili bëhet kaçurrele, kaq joshëse bukur po duket

Lajme nga Bota

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.


Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka ndryshuar look-un e saj.

Krejt kaçurrele, Adelina po duket një zeshkane joshëse.

Kaq bukur po i rri stili i ri. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.