Adelina i ka rritur flokët deri në ‘fund të këmbëve’, mahnitë me pamjen

Lajme nga Bota

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur.


Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, përcjell ORAinfo.

Ajo njihet për jetën e saj luksoze të cilën e bën publike në rrjetet sociale.

Adelina se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet super joshëse.

E flokët e saj të gjata dhe të rregulluara bukur, ajo shfaqet në super formë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *