ADELINA HASANI VISHET NË KOMPLETE TË KUQE DHE MAHNIT ME DUKJEN

Lajme nga Bota


ADELINA HASANI VISHET NË KOMPLETE TË KUQE DHE MAHNIT ME DUKJEN
Adelina Hasani po merrë vëmendje me veshjen.


Moderatorja shihet e veshur me shumë stil si në emision ashtu edhe në përditshmëri.

Së fundmi publikoi disa foto të reja nga skena e emisionit të saj.

Derisa gjithë vëmendjen e mori me dukjen elegante në komolete të kuqe./InfoKosova/

Shiko fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published.