Adelina dhe burri i saj në zi, humbin një person shumë të dashur

Lajme nga Bota


Adelina dhe burri i saj në zi, humbin një person shumë të dashur

Adelina dhe burri i saj në zi, humbin një person shumë të dashur


Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Sot, Adelina përmes një postimi ka treguar se ajo dhe burri i saj kanë humbur një person shumë të dashur, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *