A ua merrë mendja sa vite mbush sot Ilir Shaqiri?

Lajme nga Bota


A ua merrë mendja sa vite mbush sot Ilir Shaqiri?

lir Shaqiri sot feston ditëlindjen.

Sot është ditë e veçantë për këngëtarin e mirënjohur shqiptar, Ilir Shaqiri, shkruan lajmi.net.

Kjo pasi feston ditëlindjen dhe ka mbushur 60-vite jetë.

Është djali tij Korabi ai që ka uruar me fjalët më kuptimplote babain e tij, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *