A u bere xhêloze per Arilenen? / Miriam Cani jep pergjigjen per dashurine ndaj Alban Skenderaj, bashkeshortit te saj

Lajme nga Bota


A u bere xhêloze per Arilenen? / Miriam Cani jep pergjigjen per dashurine ndaj Alban Skenderaj, bashkeshortit te saj


Jane nder ciftet me te komentuara dhe me te dashura nga publiku dhe audienca e gjere shqiptare, por edhe nder personazhet me te njohur dhe me te komentuar nga media kronike roze.

Cifti, Miriam Cani dhe Alban Skenderaj e kane kurorezuar dashurine e tyre dhe e kane bekuar ate me dy femije , nje familje perfekte.

Se fundmi Alban Skenderaj, ka publikuar nje kenge bashke me kengetaren Arilena Ara, kengetare dhe kjo e dashur shume nga publiku i gjere shqiptar. Por ne rrjetet sociale, pas publikimit te kenges ka pasur edhe komente thumbuese ne lidhje me xhelo zine e Miriamit ndaj Albanit qe beri bashkepunim me Arilenen.

Miriami, eshte pergjigjur shume qetesisht dhe me dashurine me te madhe ka treguar se dashuria mes ciftit, Alban Skenderaj dhe Miriam Cani nuk mbaron , dhe se e duan shume njeri-tjetrin.

Ne disa foto te publikuara nga Miriami dhe Arilena, ata shfaqen te dyja shume te lumtura dhe te buzeqeshura, duket qe kane nje miqesi te ngushte mes vajzave.

Kujtojme qe cifti jane prinder te dy femijeve, dhe e kane bekuar dashurine e tyre , po ashtu permendim dhe rikujtojme se vazhdojne te jene nder ciftet me te dashura te publikut shqiptar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *