A po ju pëlqen fytyra e Arbenitës pa grim?

Lajme nga Bota


Modelja është shfaqur më ndryshe me postimin e fundit.

Arbenita Ismajli, në profilin e saj zyrtar në Instagram ka ndarë me ndjekësit një video.

Për dallim nga herët e kaluara siç jemi mësuar ta shohim me makijazh dhe në sete fotografike modelja me postimine fundit duket më ndryshe.
Edhe pse pa grim, modelja po duket shumë bukur.

Ndryshe, Arbenita po vazhdon ta shijoj lidhjen e saj me reperin Fero

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *